ANTIAGE

Drobné a hluboké vrásky, barevné skvrny, ztráta pevnosti a unavený vzhled - to vše jsou známky stárnutí pleti. Vyvinuli jsme pro vás sérii přípravků Anti Age, která spojuje nejmodernější biotechnologické objevy s ověřeným působením kolagenu. Promyšlené a novátorské složení našich kosmetických přípravků umožňuje účinné působení ve všech kožních vrstvách, a stimuluje tak regeneraci, srovnává barevný tón pleti a chrání ji před škodlivým působením volných radikálů. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Colway - Omlazující krém na obličej ANTI AGE - 50 ml

1744 Kč Cena: 
Colway - Omlazující krém na obličej ANTI AGE

Pestré složení krému vede k tomu, že přípravek komplexně a efektivně potlačuje veškeré možné projevy stárnutí pleti! Kolagen podporuje její pružnost, matrikiny stimulují fibroblasty.

 

 

Colway - Oční Elixír ANTI AGE - 15 ml

1058 Kč Cena: 
Colway - Oční Elixír ANTI AGE - 15 ml

Omlazující složení našeho Očního elixíru synergicky spojuje výtažky z rostlin a nejmodernější biotechnologické objevy. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE 15 ml

744 Kč Cena: 
Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE
Akce Výprodej

Naše sérum je kosmetickým přípravkem určeným k zvláštní péči. Díky vysoké koncentraci různých blahodárných složek podporuje účinky krému na suchou a povadlou pleť v okolí očí. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

 

Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE - 200 ml

1058 Kč Cena: 
Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE

Vyvinuli jsme pro vás synergicky působící sestavu aktivních látek, které napomohou účinně zpevnit celé vaše tělo. Kolagen, olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo zpevňují pleť. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google