• Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml
    Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml

Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml DOPRAVA ZDARMA!

Pro lidské zdraví a krásu je ideální, dosáhneme-li rovnováhy mezi oxidanty a antioxidanty. Snížení nebo zvýšení aktivity volných radikálů se označuje jako oxidační stres.

  • Cena:2119 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml DOPRAVA ZDARMA!

POPIS VÝROBKU

Denní a noční krém na obličej pro ženy i muže. Pro lidské zdraví a krásu je ideální, dosáhneme-li rovnováhy mezi oxidanty a antioxidanty. Snížení nebo zvýšení aktivity volných radikálů se označuje jako oxidační stres. Volné radikály poškozují v prvé řadě cytoplazmatickou membránu v kůži včetně strukturních bílkovin, jako je kupříkladu kolagen. Následek toho je patrný na vašem obličeji v podobě ztráty pevnosti a pružnosti či zvýšené tvorby vrásek. Antioxidant face cream je extrémně účinný v boji proti volným radikálům a jejich ničivým účinkům! Koncentrovaná dávka sedmi přírodních antioxidantů účinně vyhlazuje pleť, posiluje její strukturu a ochrannou vrstvu, ale také mírní její podráždění. Vaše pokožka si tedy díky tomu zachová výbornou kondici a uchvátí vás svou vitalitou a mladistvým jiskrou. 

AKTIVNÍ LÁTKY

Koenzym Q10
podporuje buněčný metabolismus a regeneraci. Má antioxidační účinky a chrání buňky před poškozením, omezuje tvorbu vrásek, činí pokožku pevnější a mladší, zlepšuje její hydrataci a pružnost.

Vitamin E
je silný antioxidant, který zpomaluje stárnutí pleti, obnovuje lipidovou vrstvu pokožky a zvyšuje její ochranu před škodlivými vnějšími vlivy.

Výtažek z čínského čaje
se díky obsahu polyfenolů vyznačuje silnými antioxidačními účinky. Neutralizuje škodlivé působení volných radikálů, napomáhá regeneraci a zabraňuje tvorbě vrásek tím, že ochraňuje kožní bílkoviny zodpovědné za pevnost a pružnost pleti. Podněcuje buněčné dělení, díky čemu působí protizánětlivě a zmírňuje podráždění, olupování a červenání pokožky. Zužuje cévy a má antiseptické a antibakteriální účinky.

Výtažek z divoké andské růže
díky svému bohatému obsahu vitaminů A a C posiluje vlásečnice, má antiseptické a protizánětlivé účinky, napíná a zaceluje pokožku a napomáhá boji proti jejímu stárnutí. Vhodný k péči o citlivou pleť.

Výtažek z listů rozmarýny
je velmi doporučovaný k péči o zralou pleť, a to především pro své antioxidační a zpevňující účinky. Chrání pleť před volnými radikály a působí jako přirozená ochrana proti slunečnímu záření. Desinfikuje a má protizánětlivé účinky.

Slunečnicový olej
posiluje přirozenou ochrannou vrstvu kůže, změkčuje pleť a podporuje procesy její regenerace. Má antioxidační účinky, normalizuje vylučování kožního mazu (sebum) a působí protizánětlivě.

Olej z makadamových ořechů
dodává pleti vitaminy A, B a E a minerální složky. Má výrazné zpevňující účinky, zlepšuje pružnost, stimuluje kožní mikrocirkulaci, hydratuje a vyživuje pokožku náchylnou k vysušování a olupování. Chrání pleť před škodlivým působením slunečního záření.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Naneste krém na celý obličej a krk a ponechte do úplného vstřebání.

Balení 60 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google