• Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo
    Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo

Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo - 15 ml

Tajemstvím našeho kosmetického přípravku je vysoká koncentrace přírodních antioxidantů, které obdivuhodně zpomalují stárnutí pleti a účinně jí navracejí mladistvý vzhled. Naše sérum je zdravá přírodní kosmetika pro ženy i muže.

  • Cena:932 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo - 15 ml

Popis výrobku

 

Naše sérum je vynikajícím prostředkem k péči o obličej, pleť okolo očí a všechny vysušené místa po celém těle. Pro lidské zdraví a krásu je ideální, dosáhneme-li se rovnováhy mezi oxidanty a antioxidanty. Snížení nebo zvýšení aktivity volných radikálů se označuje jako oxidační stres. Volné radikály poškozují v prvé řadě cytoplazmatickou membránu v kůži včetně strukturních bílkovin, jako je kupříkladu kolagen. Následek toho je patrný na vašem obličeji v podobě ztráty pevnosti a pružnosti či zvýšené tvorby vrásek. Tajemstvím našeho kosmetického přípravku je vysoká koncentrace přírodních antioxidantů, které obdivuhodně zpomalují stárnutí pleti a účinně jí navracejí mladistvý vzhled. Budete-li naše sérum používat pravidelně vaše pleť bude hladká, rozjasněná, pružná a odolná vůči škodlivým vnějším vlivům. Naše sérum je zdravá přírodní kosmetika pro ženy i muže.

 

 

AKTIVNÍ LÁTKY

Rakytníkový olej

výborný zdroj vitaminu A s mimořádným obsahem mastných kyselin. Je velmi vhodný k péči o pokožku náchylnou k podráždění. Posiluje cévy a dodává pleti zdravé zabarvení.

 

Olej ze zelené kávy 

má díky obsahu fytosterolů a kyseliny linolové jedinečné hydratační účinky. Vyhlazuje a změkčuje pokožku, posiluje její pevnost a reguluje nadměrnou tvorbu kožního mazu. Je to silný antioxidant a výborný zdroj kyseliny chlorogenové, která brání poškození DNA kožních buněk, regeneruje a vyhlazuje vrásky.  

 

Arganový olej 

regeneruje a vyživuje pleť, zmírňuje její podráždění a červenání. Díky bohatému obsahu vitaminu E a fenolových sloučenin má antioxidační účinky. Efektivně zabraňuje stárnutí pleti, tím že hydratuje, zlepšuje pružnost a podporuje obnovu.

 

Olej z makadamových ořechů 

dodává pleti vitaminy A, B a E a minerální složky. Má výrazné zpevňující účinky, zlepšuje pružnost, stimuluje kožní mikrocirkulaci, hydratuje a vyživuje pokožku náchylnou k vysušování a olupování. Chrání pleť před škodlivým působením slunečního záření.

 

Koenzym Q10

podporuje buněčný metabolismus a regeneraci. Má antioxidační účinky a chrání buňky před poškozením, omezuje tvorbu vrásek, činí pokožku pevnější a mladší, zlepšuje její hydrataci a pružnost.

 

Výtažek z čínského čaje 

se díky obsahu polyfenolů vyznačuje silnými antioxidačními účinky. Neutralizuje škodlivé působení volných radikálů, napomáhá regeneraci a zabraňuje tvorbě vrásek tím, že ochraňuje kožní bílkoviny zodpovědné za pevnost a pružnost pleti. Podněcuje buněčné dělení, díky čemu působí protizánětlivě a zmírňuje podráždění, olupování a červenání pokožky. Zužuje cévy a má antiseptické a antibakteriální účinky.

 

Výtažek z divoké andské růže 

díky svému bohatému obsahu vitaminů A a C posiluje vlásečnice, má antiseptické a protizánětlivé účinky, napíná pokožku a napomáhá boji proti jejímu stárnutí. Vhodný k péči o citlivou pleť.

 

Výtažek z listů rozmarýnu

je velmi vhodný k péči o zralou pleť, a to především díky svým antioxidačním a zpevňujícím účinkům. Potlačuje škodlivou aktivitu volných radikálů a působí jako přirozená ochrana proti slunečnímu záření. Desinfikuje a má protizánětlivé účinky.

 

Vitamin C

je jedním z nejúčinnějších antioxidantů. Zvyšuje pružnost pleti, jemně odlupuje odumřelé částečky a rozjasňuje pokožku. Obnovuje lipidovou vrstvu pokožky a posiluje odolnost pleti.

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Malé množství séra rovnoměrně naneste na celý obličej nebo jiné části těla a ponechte do úplného vstřebání.

 

Balení 15 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google