• Atelokolagen Colway 50 ml
    Atelokolagen Colway 50 ml

Atelokolagen Colway 50 ml Novinka!

Spirály, které vidíte na obrázku, tvoří tři druhy kolagenu (atelo-, tropo- a prokolagen), elastin a další v kosmetice nejznámější peptidy. Také peptidy sericinu.  Z izolovaných aminokyselin rybího kolagenu a samozřejmě ze zlata.

  • Cena:1890 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Atelokolagen Colway 50 ml Novinka!

Světová senzace v kosmetice

ak blízko, že můžeme konečně poodhalit roušku tajemství a ukázat vám fotografie prototypů produktu.

Uložte si tuto zprávu a pošlete do světa, protože to co přináší - mnoha lidem změní život.

Ano, je to pravda. To, čemu někteří nevěřili, to, co znovu předběhne konkurenci Colway o celé roky – se stává skutečností. V těchto 50 ml flakónech je úžasně průzračný gel odolávající teplotám blížícím se 40 oC. Modely kolagenových spirál, které můžete vidět uvnitř, již nejsou jen ozdobou, jak tomu bylo před rokem, kdy se teprve rodila myšlenka vytvořit tento produkt…

Mistrovské dílo biotechnologií. Hydrogel, který vidíte kolem spirály, je dokonale transparentní a zcela biologicky čistý.  Atelokolagen je rovněž bez zbytků proteinů, lipidů, pigmentů apod. Používá se přece v medicíně ve formě injekcí. 

Po stisknutí dávkovače – vyjde na kůži něco úplně jiného, než vidíme ve flakonu. Mírně zakalený gel se známou strukturou. Se zlatými odlesky, sametově hebký na dotek,  díky sericinu (tekutému hedvábí). Podle názoru všech žen, které měly možnost ho vyzkoušet je naprosto senzační. Ještě lehce lepivý, protože obsahuje také dobře známí tropokolagen (Přírodní kolagen), okamžitě se vstřebává a jeho účinky jsou hned patrné.

Prezentace  Atelokolagenu Colway  budou skvělou podívanou. Již samotný obraz používáním ubývající zlaté spirály dělá úžasný dojem. A požitek z dotyku ho zvyšuje. 

Jediný na světě a neporazitelný.  Nebudeme opakovat chyby těch, kteří uváděli na začátku XXI. století na trh tropokolageny. Tentokrát nebudou mít plagiátorské firmičky možnost kopírovat Atelokolagen. Nebudou žádné spory, kdo byl první, ani kdo má lepší… Patentově chráněný, výlučně v nabídce Colway. Dostupný pouze v Colway Classic. Jen pro Vás a pro nikoho jiného! Komplex tří kolagenů otevírájicí novou éru  a všeho nejlepšího, co je mohlo obohatit, hýčkaných jeho tvůrkyní – tentokrát biochemičkou a vizionářkou – ženou. Krásné finále našeho dlouholetého úsilí, ovoce výzkumů, zkušeností a správného výběru obchodních partnerů. Ovoce trpělivosti, ale i víra v přátelství, věrnost a životní moudrost.  Naše obrovská satisfakce. Vysněný produkt každého prodejce kosmetiky.

Balení 50 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější