Colvita regenerace organismu

Přinášíme Vám několik poznatků od světově uznávaného odborníka na kolagen - profesor S.A.Batieczko.

Pan profesor S.A.Batieczko je spolumajitelem kliniky na nemoci stáří a léta pro své pacienty hledal kolagen, který by nastartoval produkci vlastního kolagenu ve fibroplastech a tím regeneroval poškozené orgány, pokožku a účinně působil na civilizační nemoci pohybového a cévního charakteru.

Jediným kolagenem na světě, který splnil tyto jeho náročné požadavky se stal náš "Živý, biologicky aktivní transdermální kolagen Q5-28 bez parabenů a konzervantů" a "kolagenové tablety Colvita". O tomto kolagenu vydal tři knihy, ve kterých zveřejnil výzkumy a poznatky při léčbě svých pacientů.

Pan profesor Batieczko byl na základě svých výsledků osloven britským Institutem Patricka Holforda, který založili, finančně podporují a léčí se v něm nejbohatší lidé z celého světa. V současné době s nimi pan profesor spolupracuje na novém programu prevence civilizačních nemocí a předává své několikaleté poznatky při poúrazové terapii, léčbě civilizačních nemocí cévního, nervového, imunitního, trávicího a pohybového charakteru a to nezastupitelně s naší kolagenovou Colvitou a Kolagenem Q5-28. Tento kolagen je téměř identický s lidským kolagenem.

Jelikož pan profesor doporučuje používání a dávkování kolagenu naprosto odlišně od způsobu, který je běžně známý, přinášíme Vám zde dva jeho způsoby použití.

Tablety Colvitu doporučuje pan profesor používat pro zvýšení jejího účinku a pro rychlou regeneraci organismu, kloubů a pro zvýšení mozkové aktivity takto:

1x týdně vysypat do sklenice s vlažnou vodou obsah 10 ks kapslí Colvity, zamíchat a po doušcích vypít po jídle. Tato dávka pokryje týdenní spotřebu. Toto opakovat každý týden po dobu tří měsíců. I u 80ti letých pacientů byly zaznamenány neuvěřitelné výsledky. Měsíční dávka Colvity je 60 kapslí při používání 2x denně. Tímto způsobem dávkování Vám však vystačí na 6 týdnů a efekt je vyšší.

Pro toho, kdo si oblíbil kolagen pro potírání očních víček, má pan profesor unikátní návod na vlastní "výrobu" kolagenových očních kapek.

Do lahvičky očních kapek "VISINE Unavené a Citlivé Oči" dejte dvě až tři kapky kolagenu Platinum, důkladně protřepejte a 3x denně si dejte kapku takovýchto kolagenových kapek do očí. I u lidí ve věku 80ti let vymizí červené žilky, oči nepálí, neřežou, vyhaslé oko získá jas a jiskru, oči lépe zaostřují.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Colway Colvita 60 tablet

1341 Kč Cena: 
Colway Kolagen Colvita 60 tablet

Je to jedinečný kolagen.Aminokyseliny tvořené disimilací živého 3-helisového kolagenu se vyznačují téměř 100% anabolickou aktivitou, což znamená, že vytvářejí náš tělesný kolagen.

 Balení 60 kapslí.

Colway Colvita 120 tablet

2601 Kč Cena: 
Colway Colvita 120 tablet

Je to jedinečný kolagen.Aminokyseliny tvořené disimilací živého 3-helisového kolagenu se vyznačují téměř 100% anabolickou aktivitou, což znamená, že vytvářejí náš tělesný kolagen.

 Balení 120 kapslí.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější