• Colway ColamiD pro zdravé kosti
  Colway ColamiD pro zdravé kosti

Colway ColamiD pro zdravé kosti

ColamiD je světově unikátní přírodní komplex aminokyselin, minerálů a vitamínů. Obsahuje minerály, makro a mikroelementy, včetně vápníku a fosforu.

 • Cena:989 Kč
 • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway ColamiD pro zdravé kosti

ColamiD - celosvětově unikátní doplněk stravyPřírodní komplex aminokyselin minerálů a vitamínů. 

 

Obsahuje minerály, makro a mikroelementy, včetně vápníku a fosforu. Náš doplněk stravy obsahuje suroviny s certifikáty o mikrobiologické čistotě a standardizace v EU. Jediné dvě látky, které jsme do tohoto složení přidali, jsou dva vitamíny – D3 a K2.

Od pradávna člověk hledá pomoc v přírodě, aby si co nejdéle zachoval své mládí, vitalitu a optimální kondici organismu. Severské národy v souvislosti s velmi drsným klimatem a nedostatkem všech nezbytných výživných složek v potravě velmi pečlivě dbají o úplné zpracovávání přírodních zdrojů. Vodní plochy jsou tam velmi bohaté na rybí druhy, ze kterých jsou zí skávány kosti. Bývají nadrobno pomlety a tak vzniká doplněk stravy, vitalizující a životodárý prášek, bohatý na mikro- i makročástice, aminokyseliny a vitamíny. Odjakživa snaha člověka o přežítí   hnala ke hledání jednoduchých a účinných řešení. Dnes dostupná strava bývá velmi ubohá, a proto činíme totéž. Colway vždy věří, že se v přírodě skrývá životodárná moc, kterou naše organismy snadno vstřebají.

Ke vzniku doplňku stravy ColamiD nás inspirovala jednoduchost a bohatství přírodní složky, jakou jsou rybí kosti. Garantujeme nejvyší jakost doplňku stravy, surovinu použitou k jeho produkci charakterizují nejvyšší certifikáty  mikrobiologické čistoty, vyhovuje přísným evropským normám. Abychom mohli posílit působení přírodních látek, doplnili jsme ColamiD o Vitamín D₃, který podporuje absorpci vápníku a fosforu, prvků nezvykle důležitých pro náš organismus. Udržení optimální hladiny Vitamínu D₃ posílí vaši kostru, rozvoj kostí Vašich dětí, zvyšuje stabilitu imunitního systému a snižuje tím riziko výskytu infekcí, nádorových onemocnění a cukrovky. Vitamín D ve složení ColamiDu v podobě cholecalciferolu bývá získáván z lanolinu z ovčí vlny se vstřebává o 70% snadněji než jeho rostlinné ekvivalenty. Dbejte o sebe i své blízké a čerpejte z přírody to, co je v ní nejlepší.

 

PODROBNÝ POPIS:

Nápad na  tento produkt vznikl v Colway již před osmi lety. Již tehdy totiž ruští lékaři, kteří nás učili poznat kolagen zblízka, povídali o zřejmě nejstarším vědomě lidmi konzumovaném doplňku stravy. Od Aljašky přes norské fjordy až po Island od nepaměti všichni obyvatelé Severu nikdy nevyhazovali kosti ze snězených ryb. Bývaly pečlivě pomlety a dodávány do jídel nebo jej nechávali stát doma v miskách a při každé příležitosti pro tento životodárný sahali. Na Sibiři to tak funguje dodnes. Rybí kosti v prášku, zejména říčních, podobně jako v jiných částech světa např. mleté vaječné skořápky či podobné zdánlivě nejedlé zvířecí produkty, zajisté již pře tisícovkami let zachraňovaly zdraví Homo sapiens, který tímto způsobem doplňoval minerály, makro i mikročástice, aminokyseliny a vitamíny.

Tímto způsobem to zvládali Eskymáci, Evenkové, Čukčové a Vikingové, kteří trávili dlouhé měsíce na válečných výpravách případně cestovatelé navštěvující místa, v nichž býval dosažitelný pokrm velmi ochuzený. Takto přežívali i v nejnáročnějších představitelných podmínkách odsouzenci, sibiřští vězňové gulagů.

Ukázalo se, že již existují kanadské a zejména ruské výzkumy, potvrzující efektivitu takového doplňování stravy, za účasti početných skupin občanů. Přitom kosti severských sladkovodních ryb v prášku nekumulují žádné toxiny (na rozdíl od mořských ryb mírného pásu) a navíc představují opravdovou pokladnici látek velmi potřebných k životu člověka. Polyaminokyselin, oligo- a polypeptidů a především 19 stavebních aminokyselin kolagenu tvořícího kostní tkáň, tedy odlišného od tvořeného ve fibroblastech, včetně aminokyselin exogenních. Např. Glykozaminoglukany a další složky, které by v praxi měl obsahovat každý dobrý komplex minerálů.

Jedinou látkou, kterou bylo nutné doplnit, představuje Vitamín D. Ten podporuje vstřebávání vápníku a fosforu, ze všech nakumulovaných látek v kostní moučce z ryb nejvýznamnějších a velmi hodnotných minerálů. Deficit vitamínu D v lidském organismu se stává celosvětovým problémem. V současnosti totiž téměř polovina obyvatel Země trápí jeho nedostatek, což může vést k celé řadě komplikací. Kromě jiného např. k narušení správného rozvoje buněk. Doplňování stravy o Vitamín D zajišťuje optimální stav kostí, především u dětí. Zvyšuje stabilitu imunitního systému a snižuje riziko infekčních onemocnění, rakoviny a cukrovky.

Vitamín D do složení doplňku stravy ColamiD v podobě cholecalciferolu byl získán z lanolinu, který se vyskytuje v ovčí vlně a při porovnání s jeho rostlinnou formou se vstřebává až o 70 % snadněji!

 

Popis přípravku – vlastnosti:

Hlavní složkou doplňku stravy Colamid jsou mikronizované rybí kosti. Surovina je získávána z vybraných druhů sladkovodních ryb žijících v přírodním prostředí. Bývá enzymaticky zpracována a následně zbavena vody a rozemleta. Výrobek je zcela přírodní a homogenní. Jedinou složkou, která byla k němu byla dodána, je Vitamín D a stopové množství proti hrudkující látky – hořečnaté soli mastné kyseliny, která umožňuje distribuci prášku v ekologických tobolkách z rybí želatiny.

ColamiD dodává do organismu snadno biologicky vstřebatelné minerály a makro i mikročástice. Obsahuje mimo jiné skvěle vstřebatelný vápník a fosfor nejvyšší kvality.

Vápník zlepšuje funkci srážlivosti krve a je nezbytný pro optimální funkci trávicích enzymů, odehrává významnou roli v procesech dělení buněk. Fosfor podporuje správnou funkci buněčných stěn.

Vápník a Vitamín D₃ jsou nezbytné pro normální růst i rozvoj kostí. Jejich obsah ve složení ColamiDu jej činí ideálním pro podávání dětem.

Vápník kontroluje tělesnou váhu. Moduluje energetický metabolismus a přispívá k normálnímu fungování buněk. Bohatství aminokyselin a dalších stavebních minerálů zajišťuje zajišťuje pravidelné procesy kolagenogeneze. 

 

Fosfor

 • Přispívá ke správnému energetickému metabolismu
 • Pomáhá při správné funkci buněčných membrán
 • Pomáhá při udržování zdravých kostí a zubů

 


Vápník

 • Podílí se na procesu dělení a specializace buněk
 • Je nezbytný pro udržování zdravých kostí a zubů

 

Vitamin D

 • pomáhá při správné absorpci/využití vápníku a fosforu
 • pomáhá udržovat správnou hladinu vápníku v krvi
 • pomáhá při udržování zdravých kostí
 • pomáhá při správném fungování svalů
 • pomáhá při udržování zdravých zubů
 • pomáhá při správném fungování imunitního systému
 • podílí se na procesu dělení buněk

 

Vitamin K

 • přispívá k normální srážlivosti krve
 • pomáhá při udržování zdravých kostí

 

 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte dvakrát denně spolu s jídlem a zapíjejte vodou.

Upozornění:  Preparát je určen pro dospělé osoby. Nepřekračujte doporučenou spotřebu v průběhu dne. Nepoužívejte, jestliže jste alergičtí na kteroukoliv ze složek. Nepoužívejte doplněk stravy po uplynutí data minimální trvanlivosti. Datum minimální trvanlivosti je uvedeno na boční straně obalu.

Vitamin D: Před použitím se doporučuje provést krevní test 25–(OH)D a jeho výsledek konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Vitamin K: Výrobek by neměly používat osoby, které užívají léky proti srážení krve obsahující antagonisty vitaminu K (např. Warfarin a Acenokumarol).

 

Doplněk stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy.

Doporučuje se mít pestrou stravu a zdravý životní styl.

 

Skladování: Skladujte na suchém a stinném místě při pokojové teplotě v původním uzavřeném obalu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Spotřebujte do data uvedeného na originálním balení.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější