• Colway - Enzymatický peeling - 100 ml
    Colway - Enzymatický peeling - 100 ml

Colway - Enzymatický peeling - 100 ml

Enzymatický peeling jemně odstraňuje odumřelou kůži a tím pomáha lépe absorbovat aktivní látky obsažené v kosmetických přípravcích a působí dvouúrovňově jak mechanicky tak i enzymaticky.

  • Cena:620 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Enzymatický peeling - 100 ml

POPIS VÝROBKU

Pleť vypadá mladě a zdravě, jestliže z ní pravidelně odstraňujeme odumřelé kožní buňky. Díky peelingu zajistíme pleti lepší schopnost absorbovat aktivní látky obsažené v kosmetických přípravcích určených k péči o pleť. Enzymatický peeling, obohacený o kolagen, pokožku změkčuje, rozjasňuje a dodává jí vyrovnaný barevný tón. Výtažky z červené makrořasy Kappaphycus alvarezii a na minerály bohatá mořská voda pleť hydratují. Speciální probiotické složení napomáhá dosáhnout správného a vyrovnaného stavu ekosystému pleti, díky tomu se obnovují její přirozené obranné mechanismy. Působení keratolitického enzymu a peelingových zrnek v sobě spojují dva účinky peelingu – mechanický a enzymatický. Již po prvním použití se vaše pleť stane hladší, rozjasněná, hydratovaná a lehce napnutá.

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že hydratuje, zlepšuje pružnost a regeneruje pokožku.

Keratoline
je enzymatický exfoliační prostředek fungující díky fermentované proteáze. Jeho úkolem je odstraňovat odumřelé kožní buňky, díky čemu se vaše pleť stane měkčí, rozjasněná a získá vyrovnaný barevný tón.

Červené makrořasy Kappaphycus alvarezii  (Sea Moist Complex®)
jsou synergickým spojením makrořas, mořské vody a glycerinu, které se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Reguluje stav vlhkosti a homeostazi pleti. 

Xylitol a laktikol
regenerují a udržují rovnováhu ekosystému pleti, podporují množení bakterií pro pleť blahodárných a likvidují bakterie škodlivé. Komplex těchto dvou složek pomáhá odstraňovat kožní problémy při narušení mikrobiologické rovnováhy.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Aplikujte na očištěnou pleť obličeje a krku. Nechte působit nejméně 5 minut. Aby byla účinnost peelingu vyšší, pleť jemně masírujte. Po aplikaci důkladně opláchněte vodou.

Objem: 100 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google