• Colway - Kolagenový hydratační tělový balzám, 200ml
    Colway - Kolagenový hydratační tělový balzám, 200ml

Colway - Kolagenový hydratační tělový balzám, 200ml Colway Hydro

Tento produkt je určen pro aktivní lidi, kteří potřebují rychlou a účinnou péči o celé tělo, hluboce hydratuje i tu nejvíce namáhanou kůži se sklony k přesoušení.

  • Cena:869 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Kolagenový hydratační tělový balzám, 200ml Colway Hydro

POPIS VÝROBKU

Kolagenové peptidy a komplex mořských řas umožňují hlubokou hydrataci citlivé a vysušené pleti. Oleje z avokáda, sladkých mandlí a oliv pleť vyživují a obnovují. Jednou z nejcennějších výživných složek je však kolostrum, které výrazně zpevňuje a zesiluje kůži. Superoxid dismutáza (SOD), exkluzivní složka kosmetických přípravků, pak zajišťuje silnou antioxidační ochranu. Hydratační balzám COLWAY tak skýtá komfort pro vaši pokožku po celý den. 

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Superoxid dismutáza (SOD)
je exkluzívní složkou kosmetických přípravků. Je to prvořadý enzym obrany našeho organismu, ale i jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Chrání náš organismus před aktivní oxidací a předčasným stárnutím tkání. Přirozeně zmírňuje následky stárnutí a zpomaluje procesy vzniku vrásek.

Kolostrum – „superregenerační prostředek“
obsahuje koncentrovanou dávku činitelů podporujících odolnost a růst kůže, cytokin, EGF – epidermální růstový faktor, který má stimulující a regenerační vliv na pokožku. Působí na syntézu kolagenu a regeneraci pleti, ale vykazuje rovněž účinky antiseptické, antibakteriální, protivirové a protiplísňové.

Mořské řasy (Polyplant marine)
udržují optimální úroveň povrchové hydratace pleti, dodávají látky nezbytné pro navrácení vyváženého množství vody a vytvářejí na pokožce ochrannou vrstvu.

Olej ze sladkých mandlí
zajišťuje pružnost a pevnost, avšak zpomaluje také procesy stárnutí pokožky, podporuje buněčnou regeneraci a prokrvení pleti.

Olej z avokáda
napomáhá vyhlazování vrásek, promašťuje a odstraňuje hrubost pleti, má zjemňující účinky na podrážděnou pokožku, vyhlazuje a napíná pleť.

Vitamin E
je silným antioxidantem, který brzdí procesy stárnutí pleti, regeneruje lipidové vrstvy pokožky a přispívá ke zvýšení její ochrany před škodlivými vnějšími vlivy.

ZPŮSOB POUŽITÍ 

Přípravek aplikujte na celé tělo se zvláštním ohledem na nejsušší části. Užívejte dvakrát denně každý den.

Objem: 200 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google