• Colway - Intenzivní hydratační denní krém na obličej
    Colway - Intenzivní hydratační denní krém na obličej

Colway - Intenzivní hydratační denní krém na obličej - 50 ml Colway Hydro

Fantastický krém s kolagenem,  který zabezpečí Vaší pokožce hydrataci a komfort po celý den. Zanechá pokožku měkkou a příjemnou na dotek.

  • Cena:1119 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Intenzivní hydratační denní krém na obličej - 50 ml Colway Hydro

POPIS VÝROBKU

Kolagen a komplex výtažků z hnědých řas a jojobového oleje poskytne vaší pleti účinnou hydrataci a zpevnění pokožky. Biopolymery, keratolytické a osmotické látky podporují dosažení přirozené míry hydratace. Koncentrovaná dávka ceramidů významně napomáhá regeneraci a probiotika zase podporují rovnováhu kožní mikroflóry. Vaše pokožka bude každým dnem více hydratovaná, hutnější a odolnější vůči vnějšímu podráždění i procesům stárnutí. Náš krém vám zajistí optimální hladinu hydratace pokožky, která se tak stane hladší a neobvykle měkkou.

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Červené makrořasy Kappaphycus alvarezii  (Sea Moist Complex®)
je synergickým spojením makrořas, mořské vody a glycerinu, které se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Reguluje stav vlhkosti a homeostazi pleti.

Xylitol a laktikol
regenerují a udržují rovnováhu ekosystému pleti, podporujíce při tom množení bakterií pro pleť blahodárných a likvidujíce bakterie škodlivé. Komplex těchto dvou složek pomáhá odstraňovat kožní problémy při narušení mikrobiologické rovnováhy.

Hnědé řasy Padina pavonica
jsou extraktem řas stimulujících fibroblasty pokožky ke zvětšené produkci glykosaminoglykany. Zpevňují pleť a zpomalují procesy jejího stárnutí.

TEGO® Smooth Complex
směs biopolymerů, keratolytických a osmotických látek podporujících hydrataci pokožky. Zajišťuje její hebkost, chrání ji před vnějším podrážděním a hydratuje její nejsvrchnější vrstvu.

SK-influx
koncentrovaná směs různých typů ceramidů, volných mastných kyselin a fytosfingosinu je dokonalým doplňkem péče o pleť s unikátními regeneračními vlastnostmi.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Jemně krém rozetřete na očištěnou pleť obličeje a krku. Používejte dvakrát denně každý den.

 

Objem: 50 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google