• Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml
    Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml

Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml Colway Novinka!

Akce

Luxusní kolagenový scrub pro péči o tělo s krystalky cukru v lázni ze šlechtěného  arganového oleje. Po použití scrubu vaše pokožka získá lesk a bude smyslně měkká, sametově hladká a jemně rozjasněná. Hydratovaná tak, že nebude vyžadovat použití balzámu či tělesného mléka.

  • Cena:940 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Colway Natural Collagen kolagenový peeling 250 ml Colway Novinka!

Scrub Colway byl stvořen z vysoce koncentrovaných darů přírody, které již byly v našich produktech mnohonásobně ověřeny. Najdete v něm Vám již dobře známé a spolehlivé složky.

Aktivní složky:

 

FUCUS vesiculosus  (hnědé mořské řasy – stejného rodu, který bývá používán pro výrobu našeho doplňku stravy „Colvita”) podporují přirozené vstřebávání otoků a zprůchodńují cévy. Mořské řasy bývají v přírodě vystavovány podobným úskalím, jako naše pokožka – odvodnění (vzhledem k působení odlivů), UV záření, oxidaci a působení bakterií. Jen velmi málo rostlinných složek pro světovou kosmetiku bývá získáváno v tak přísném ekologickém režimu, jako naše řasy, sbírané pod dozorem Organic Crop Improvement Association a využívané nejen v kosmetických přípravcích, ale i v doplňcích stravy. Poté, co jsme důkladně prostudovali schopnosti a vlastosti jejich rozmnožovacích orgánů, konečně jsme se po ročních aplikačních výzkumech rozhodli k jejich využití v péči o pokožku vašeho těla. 

 

BŘEČŤAN: obsahuje flavonoidy - rutin, kemferol a izoquercetin, které posilují vlásečnice a povzbuzují jejich prokrvení. Proto také bývají produkty na jeho bázi používány k léčbě křečových žil a jemných cévek.

Chlorogenová a kávová kyselina posilují lipolýzu saponinu, posilují schopnosti pronikání aktivních látek a působí drenážně na nitrotkáňovou vodu. Detoxikuje a urychluje metabolismus. Hederin navíc brzdí aktivitu hyaluronidázy a elastázy, díky čemuž břečťanový výtažek stabilizuje pojivovou tkáň a  zpevňuje pokožku.

GUARANA: působí na modelaci, detoxikaci a očistu pokožky. Obsahuje adenin, cholin, katechin, hipoxantin, teofilin, teobromin, vonné oleje a vitamín B3. Složky s povzbuzujícími účinky, které tlumí otok a podporují detoxikační procesy v těle.

HOŘKÝ POMERANČ (Citrus aurantium) je dnes již v Colway kultovní složkou. Získáváme z něj přírodní vitamín C a kmenové buňky. Použití do scrubu podmínil jeho obsah flavonoidů, které působí stimulačně, zlepšují krevní oběh, stahují a hydratují. Hojí cévy, regulují činnost potních žláz. Účinně přibržďují aktivitu enzymu elastázy, čímž brání ničivým procesům elastinu, bílkoviny zodpovídající za pružnost a  pevnost pokožky.

ROZMARÝN: působí tlumivě a proti zánětům. Zlepšuje prokrvení vlásečnic a hloubkově čistí pokožku. Působí tonizačně a antisepticky. Tlumí revmatické bolesti, zlepšuje krevní oběh. Rozmarýnonvé koupele uvolňují unavenou mysl i tělo. Výtažek z rozmarýnu obsahuje: diterpeny (o silném antibakteriálním působení), kyselinu ursolovou a oleanovou (působící proti zánětům, antisepticky a ochranně proti UV záření, regeneračně a  proti vráskám), kyselinu karnozolovou a karnozol (antioxidanty).

ARGANOVÝ OLEJ: nejcennější olej na světě. Získává se pouze v Maroku, kde bývá ručně vytlačován za studena z malých arganových oříšků. Vyhlazuje a hydratuje, zpevňuje pokožku, podporuje regeneraci buněk, chrání pokožku před vysycháním a zjemňuje podráždění. Obsahuje vitamín E a kyseliny Omega 3, 6, 9 (NNMK)

SLUNEČNICOVÝ OLEJ: posiluje přirozenou ochrannou vrstvu pokožky, změkčuje a regeneruje její svrchní vrstvu. Prokazuje antioxidační a protizánětlivé působení. Obsahuje vosky, vitamín E, fosfolipidy, mastné kyseliny a kyselinu linolovou.

MÁSLO SHEA (KARITE): rovněž vyzkoušené v kosmetice Colway -  neobvykle  bohaté na nenasycené mastné kyseliny a vitamíny A, E a F – promašťuje a brání ztrátě vody z organismu. Je významným zdrojem triterpenů, díky čemuž působí proti otokům, proti zánětům i bakteriím, zjemňuje, vyhlazuje a revitalizuje.

ALANTOIN:  zvlhčuje, zjemňuje podráždění, změkčuje a urychluje regeneraci svrchní vrstvy pokožky - epidermis.

KOLAGEN: napomáhá při zpomalení procesu stárnutí pokožky. Dlouhodobě ji chrání  před ztrátou vlhkosti, zvyšuje její napětí a vyhlazuje vrásky. Jeho systematické používání účinně brzdí ztráty přírodního kolagenu obsaženého v naší pokožce. Kolagen používaný v produktech Colway je izolován v biologicky aktivní podobě z rybích kůží metodou patentovanou v Polsku.

VITAMÍN E: silný antioxidant. Chrání svrchní vrstvu pokožky, zlepšuje prokrvení pokožky. Zajišťuje stabilizaci a optimální propustnost buněčných stěn. Vyživuje pokožku a snižuje její citlivost na UV záření. Působí protizánětlivě a proti otokům, zvyšuje pružnost pojivové tkáně. Vyhlazuje a zvlhčuje pokožku.

Mletá zrníčka brusinek doplňují obrusné působení přípravku.

 

objem: 250 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google