• Colway Transdermální kolagen Platinum Q5-28 100 ml
  Colway Transdermální kolagen Platinum Q5-28 100 ml

Colway Transdermální kolagen Platinum Q5-28 100 ml

Výrazně omlazuje stárnoucí, stresovanou, povadlou a zašedlou pleť, vyhlazuje mimické vrásky, hluboké vyrovnává, zvlhčuje pokožku, znovu obnovuje její elasticitu, lehce upravuje pigmentaci kůže a působí na rozšířené póry. Po nanesení na oční víčka a oční okolí částečně prostupuje oční sítnicí a odstraňuje otoky, váčky pod očima a přináší okamžitou úlevu únaveným namáhaným očím, které slzí a pálí, jak u počítače, tak při řízení, na ostrém letním slunci, i u moře, dále při pálení očí ze slané nebo chlórované vody, při zánětu spojivek a různých druhů alergií. Je vhodný i pro ALERGIKY.

 • Cena:2300 Kč
 • Dostupnost: Skladem
 • Záruka:24 měs.
Množství:

Colway Transdermální kolagen Platinum Q5-28 100 ml


Má stříbřitě bílou barvu. Po nanesení na tělo kolagen prostoupí pokožkou, následně se dokáže sloučit s lidskou bílkovinou a podporuje tvorbu vlastního kolagenu. Je výborným nosičem kosmetických krémů a léčebných mastí do podkoží a znásobuje jejich účinnost.

Použití kolagenu na tvář šíji a dekolt (kolagen PLATINUM)

 • před použitím kolagenu je třeba odstranit make -up (pleťovým mlékem, smetanou či olejem); poté umýt tvář, šíji i dekolt
 • po umytí a vysušení pokožky - opět pokožku zvlhčit: převařenou nebo minerální vodou; nepoužívat tonik s alkoholem!
 • vmasírovat velmi tenkou vrstvu kolagenu z nejvíce 3 - 4 stisků dávkovače; vmasírovat pohyby shodnými se směrem rozložení svalů ve směru zdola nahoru
 • používání kolagenu v průběhu dne: pod make - up a kolorizující kosmetiku (tzv. tónující), pod pečující kosmetiku, pod kosmetiku s ochrannými filtry (na opalování) pod kosmetiku ochrannou (před mrazy, větrem, klimatizací)
 • používání kolagenu na noc: jako jediného přípravku, pokud po několika minutách od nanesení přestanete pociťovat stažení pokožky; v případě dlohotrvalého pocitu použijte krém či pleˇovou masku (výborná je kosmetická série COLWAY)
 • v případě problémové pokožky (např. alergie, dermatózy, acne rosacea ...) použít včetně Vámi užívané kosmetiky či léků (závazně)! Pokud tyto kosmetické přípravky či léky obshují látky oslabující biologickou aktivitu kolagenu (viz. 6. bod) - aplikujte je až po 30 minutách po použití kolagenu.

 Balení 100 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

.

Partneři
Nejprodávanější