• Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE
    Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE

Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE 15 ml

Akce Výprodej

Naše sérum je kosmetickým přípravkem určeným k zvláštní péči. Díky vysoké koncentraci různých blahodárných složek podporuje účinky krému na suchou a povadlou pleť v okolí očí. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

 

  • Cena:744 Kč
  • Původní cena:744 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway Lifingující a hydratační sérum na pleť v okolí očí ANTI AGE 15 ml

Vyvinuli jsme pro vás sérii přípravků Anti Age, která spojuje nejmodernější biotechnologické objevy s ověřeným působením kolagenu. Promyšlené a novátorské složení našich kosmetických přípravků umožňuje účinné působení ve všech kožních vrstvách, a stimuluje tak regeneraci, vyrovnává barevný tón pleti a chrání ji před škodlivým působením volných radikálů. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

Naše sérum je kosmetickým přípravkem určeným k zvláštní péči. Díky vysoké koncentraci různých blahodárných složek podporuje účinky krému na suchou a povadlou pleť v okolí očí. Náš přípravek obsahuje pečlivě vybrané tetrapeptidy, které odstraňují otoky a tmavé kruhy pod očima, zlepšují propustnost cév a zabraňují vzniku váčků. Peptidy a kolagen zabezpečují regeneraci pleti a vyhlazují vrásky. Kyselina hyaluronová spojuje kolagenová vlákna a váže na sebe částice vody, čímž zajišťuje pevnost a pružnost pokožky. Výtažek z červených řas, bohatý na lipidy, změkčuje a posiluje pleť okolo očí a zabraňuje ztrátě pružnosti tkáně. Veškeré složky našeho přípravku tedy vyhlazují a rozjasňují pleť okolo očí, díky čemu celá vaše tvář získá krásnější a mladší vzhled.

 

Aktivní Látky

  • Kolagen se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergenní  kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že hydratuje, zpevňuje a regeneruje pokožku.
  • Červené makrořasy Kappaphycus alvarezii  (Sea Moist Complex®) – jsou synergickým spojením makrořas, mořské vody a glycerinu, které se vyznačuje silnými hydratačními účinky. Reguluje stav vlhkosti a homeostazi pleti.
  • Kyselina hyaluronová – se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, a sice v kůži a jejích hlubších vrstvách. V našich kosmetických přípravcích napomáhá tato látka zejména zlepšení hydratace, zpevnění a zlepšení pružnosti pleti.
  • Eyeseryl – je biologicky aktivní tripeptid, který je účinným prostředkem redukce tmavých kruhů a otoků pod očima. Zlepšuje kožní mikrocirkulaci krve, vyhlazuje vrásky, rozjasňuje a zesvětluje pleť v okolí očí.
  • Syn-TC – je peptid, jehož složení umožňuje ideální působení na všechny typy kolagenu v lidské kůži. Tato látka pokožku vyhlazuje a změkčuje. Redukuje viditelnost vrásek.

Použití 

Jemně rozetřete na očištěnou pleť v okolí očí. Doporučujeme užívat dvakrát denně každý den.

Objem: 15 ml

 

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google