• COLWAY INTERNATIONAL Micelární voda 250 ml
    COLWAY INTERNATIONAL Micelární voda 250 ml

COLWAY INTERNATIONAL Micelární voda 250 ml Colway Hydro

Micelární voda jemně očišťuje od nečistot a líčidel a to bez narušení hydrolipidové bariéry pokožky. Navrací pokožce svěží vzhled a připravujejí na další péči.

  • Cena:432 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

COLWAY INTERNATIONAL Micelární voda 250 ml Colway Hydro

POPIS VÝROBKU

Každodenní a účinné čištění obličeje je zcela zásadním krokem, má-li pleť vypadat krásně. Tento praktický kosmetický prostředek odstraňuje nečistoty a make-up a využívá při tom pozitivních účinků micel. Nepoškozuje hydrolipidovou vrstvu pokožky, díky čemuž jej dobře snáší i citlivá pleť. Kyselina hyaluronová přispívá ke zlepšení hydratace, pružnosti a zpevnění pleti. Posílení ochranného ekosystému pleti umožňují xylitol a laktikol, mající rovněž antibakteriální účinky. Použijete-li naši micelární vodu, získá vaše pokožka svou někdejší svěžest a bude výborně připravena pro další péči.

AKTIVNÍ LÁTKY

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.

Kyselina hyaluronová
se přirozeně vyskytuje v lidském organismu, a sice v kůži a jejích hlubších vrstvách. V našich kosmetických přípravcích napomáhá tato látka zejména zlepšení hydratace, zpevnění a zpružnění pleti. Mimo to působí antisepticky, chrání před škodlivými volnými radikály, UV zářením a urychluje syntézu kolagenu.

Xylitol a laktikol
regenerují a udržují rovnováhu ekosystému pleti, podporujíce při tom množení se bakterií pro pleť blahodárných a likvidují bakterie škodlivé. Sestava těchto dvou složek pomáhá odstraňovat kožní problémy při narušení mikrobiologické rovnováhy.

ZPŮSOB POUŽITÍ

Naneste micelární vodou na bavlněný tampon a odstraňte z pleti nečistoty. Opakujte tak dlouho, dokud nebude tampon bez nečistot.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google