NATURAL

Příroda nás často uchvacuje svými drahocennými poklady. Umožňuje nám tak vytvořit vynikající kosmetické produkty na čistě přírodní bázi. Právě proto jsme pro vás vyvinuli řadu Natural. Naše kosmetické přípravky působí komplexně - podporují regenerační procesy pleti, posilují ji, vyživují a chrání před působením škodlivých vnějších činitelů. Využili jsme jedinečné metody, jimiž se získávají aktivní složky, např. superkritickou extrakci CO2, která nám umožňuje vytěžit z organických látek to nejlepší. Stejně jako příroda, která neustále obnovuje své nevyčerpatelné zdroje, můžete i vy pečovat o svou krásu tím nejpřirozenějším způsobem.

  • Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců

Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml DOPRAVA ZDARMA!

2119 Kč Cena: 
Colway - Antioxidační Krém na obličej - 60 ml

Pro lidské zdraví a krásu je ideální, dosáhneme-li rovnováhy mezi oxidanty a antioxidanty. Snížení nebo zvýšení aktivity volných radikálů se označuje jako oxidační stres.

Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo - 15 ml

932 Kč Cena: 
Colway - Natural Antioxidační Sérum na Obličej a Tělo

Tajemstvím našeho kosmetického přípravku je vysoká koncentrace přírodních antioxidantů, které obdivuhodně zpomalují stárnutí pleti a účinně jí navracejí mladistvý vzhled. Naše sérum je zdravá přírodní kosmetika pro ženy i muže.

Colway - Natural Antioxidační Vlasové sérum - 30 ml

869 Kč Cena: 
Colway - Natural Antioxidační Vlasové sérum - 30 ml

Zdravé vlasy jsou pružné, elastické a nadýchané a péče o ně je snadná. Pro posílení vašich vlasů a jejich ochranu před škodlivými vlivy jsme v našem přípravku využili 100% přírodní oleje, které vlasům zajistí maximální výživu a hydrataci.

Colway - Natural Vlasový šampon - 250 ml

807 Kč Cena: 
Colway - Natural Vlasový šampon

Naše kosmetické přípravky působí komplexně – podporují regenerační procesy pleti, posilují ji, vyživují a chrání před působením škodlivých vnějších vlivů. Různorodost použitých aktivních látek umožňuje zlepšit kondici vlasů vystavených mechanickým, tepelným i chemickým škodlivým vlivům.

Colway - Natural Vlasový kondicionér - 200 ml

932 Kč Cena: 
Colway - Natural Vlasový kondicionér

Náš vlasový kondicionér je kosmetickým přípravkem, který se výborně hodí pro každodenní péči. Celé složení našeho kondicionéru vašim vlasům poskytne mimořádnou péči, posílí jejich přirozenou strukturu, zpevní, dodá hydrataci a lesk.

COLWAY - Kapsle Anti-Age ortomolekulární terapie antioxidant - 14 ks

809 Kč Cena: 
COLWAY - Kapsle Anti-Age ortomolekulární terapie antioxidant

Unikátnost složení našeho přípravku spočívá v jeho silném působení proti stárnutí a současně zklidňujících a zjemňujících účincích. Naše kapsle jsou velmi vhodné pro náročnou, extrémně citlivou pokožku.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google