• Colway - Natural Vlasový kondicionér
    Colway - Natural Vlasový kondicionér

Colway - Natural Vlasový kondicionér - 200 ml

Náš vlasový kondicionér je kosmetickým přípravkem, který se výborně hodí pro každodenní péči. Celé složení našeho kondicionéru vašim vlasům poskytne mimořádnou péči, posílí jejich přirozenou strukturu, zpevní, dodá hydrataci a lesk.

  • Cena:932 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Natural Vlasový kondicionér - 200 ml

Popis výrobku

Vlasy vyžadují zvláštní péči prakticky ve všech obdobích našeho života. Náš vlasový kondicionér je kosmetickým přípravkem, který se výborně hodí pro každodenní péči. Brokolicový olej dodává vlasům hebkost, usnadňuje jejich rozčesávání a regeneruje povrchovou vrstvu vlasů. Olej Tsubaki je chrání před vysoušením a pomáhá regenerovat jejich roztřepené konečky. Vitamin E zlepšuje kondici vlasů a d-panthenol (vitamin B5) jim navrací lesk, hebkost a zajišťuje jejich správný růst. Kolagen pak vlasy vyživuje. Celé složení našeho kondicionéru vašim vlasům poskytne mimořádnou péči, posílí jejich přirozenou strukturu, zpevní, dodá hydrataci a lesk.

Aktivní látky

Kolagen
se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpevňuje a regeneruje pokožku.

Brokolicový olej
se získává ze semen rostliny brukve zelné (Brassica Olearacea). Jedinečné složení tohoto oleje, obsahující zhruba 50 % z kyseliny erukové (omega-9), mimořádné účinně zlepšuje hebkost pleti i vlasů, napomáhá při regeneraci vlasového povrchu a usnadňuje rozčesávání vlasů.

Olej Tsubaki
se získává z kamélie japonské. Již řadu let se používá v Číně a Japonsku jako přípravek dodávající vlasům lesk a hydrataci. Obsahuje zhruba 85 % kyselin omega-9 (nenasycených mastných kyselin) i antiseptickou aktivní složku. Regeneruje zničené a roztřepené vlasy a chrání je před vysušováním.

Vitamin E
je silným antioxidantem, který blahodárně působí na pleť i vlasy, brzdí procesy stárnutí pleti, hromadí se ve vlasech a zlepšuje jejich kondici, zejména u zesvětlených vlasů.

Vitamin B5 (d-panthenol)
tedy kyselina pantetonová, je přírodní látka vyskytující se v kůži a vlasech, nezbytná pro jejich správnou tvorbu. Doplňovat nedostatek tohoto vitamínu pomáhá předejít hrubnutí, vysušování a olupování kůže a předčasnému šedivění vlasů. Dodává vlasům lesk, pružnost a vyhlazuje je.

Způsob použití 

Rozetřete malé množství kondicionéru po celé délce vlasů. Nechte působit 2 až 3 minuty. Poté důkladně opláchněte.

 

Balení 200 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google