• Colway - Natural Vlasový šampon
    Colway - Natural Vlasový šampon

Colway - Natural Vlasový šampon - 250 ml

Naše kosmetické přípravky působí komplexně – podporují regenerační procesy pleti, posilují ji, vyživují a chrání před působením škodlivých vnějších vlivů. Různorodost použitých aktivních látek umožňuje zlepšit kondici vlasů vystavených mechanickým, tepelným i chemickým škodlivým vlivům.

  • Cena:807 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Natural Vlasový šampon - 250 ml

Příroda nás často uchvacuje svými drahocennými poklady. Umožňuje nám tak vytvořit vynikající kosmetické produkty na čistě přírodní bázi. Právě proto jsme pro vás vyvinuli řadu Natural. Naše kosmetické přípravky působí komplexně – podporují regenerační procesy pleti, posilují ji, vyživují a chrání před působením škodlivých vnějších vlivů. Využili jsme jedinečné metody, jimiž se získávají aktivní složky, např. superkritickou extrakci CO2, která nám umožňuje vytěžit z organických látek to nejlepší.  Stejně jako příroda, která neustále obnovuje své nevyčerpatelné zdroje, můžete i vy pečovat o svou krásu tím nejpřirozenějším způsobem.     

Základem šamponu jsou jemné mycí látky, které zajišťují šetrné očištění vlasů a vlasové pokožky. Šampon obsahuje vitamin E, který je silným antioxidantem a chrání vlásečnice, čímž zabezpečuje vlasům vhodnou výživu. D-panthenol zabraňuje vysušování a olupování pokožky hlavy a dodává jí hebkost a lesk, kolagen ji pak vyživuje. Aminokyseliny a peptidy posilují pružnost a odolnost, což zlepšuje vzhled zejména u suchých a slabých vlasů. Různorodost použitých aktivních látek umožňuje zlepšit kondici vlasů vystavených mechanickým, tepelným i chemickým škodlivým vlivům. Zdravé a lesklé vlasy – to je jeden z důležitých kroků na cestě ke krásnému vzhledu. Začněte tedy již dnes!

Použití: Malé množství přípravku aplikujte na pokožku a vlasy. Jemně vmasírujte. Důkladně opláchněte vodou.

  • Kolagen se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zabraňuje samotné příčině vzniku vrásek, jíž je deficit kolagenu. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že hydratuje, zpevňuje a regeneruje pokožku.
  • Vitamin E – je silným antioxidantem, který blahodárně působí na pleť i vlasy, brzdí procesy stárnutí pleti, hromadí se ve vlasech a zlepšuje jejich kondici, zejména u zesvětlených vlasů.
  • Vitamin B5 (d-panthenol), tedy kyselina pantetonová, je přírodní látka vyskytující se v kůži a vlasech, nezbytná pro jejich správnou tvorbu. Doplňovat nedostatek tohoto vitamínu pomáhá předejít hrubnutí, vysušování a olupování kůže a předčasnému šedivění vlasů. Dodává vlasům lesk, pružnost a vyhlazuje je.
  • Keratrix TM – zvyšuje odolnost a pružnost vlasů. Posiluje slabé a suché vlasy. Dodává jim peptidy a aminokyseliny, získávané ze stromu rohovníku obecného (karobu). Inovativní způsob uvolňování aktivních látek Matrix Plus zajišťuje jejich dlouhodobé působení. Zlepšuje kondici vlasů, hydratuje, posiluje, regeneruje a chrání je.
  • Plantasil Micro – mikroemulze se silnými kondicionujícími účinky, založená na přírodních surovinách, nahrazuje silikony používané v tradičních šampónech. Speciální poměr polymerů a povrchově aktivních látek umožňuje, aby výživné látky pronikly do struktury vlasu, vyplnily oslabená místa, a napomohly tak účinnému posílení a regeneraci vašich vlasů.

 

Balení 250 ml.

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google