• Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE
    Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE

Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE - 200 ml

Vyvinuli jsme pro vás synergicky působící sestavu aktivních látek, které napomohou účinně zpevnit celé vaše tělo. Kolagen, olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo zpevňují pleť. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

  • Cena:1058 Kč
  • Dostupnost: do 7 dní
Množství:

Colway - Zeštíhlující sérum ANTI AGE - 200 ml

Drobné a hluboké vrásky, barevné skvrny, ztráta pevnosti a unavený vzhled – to vše jsou známky stárnutí pleti. Vyvinuli jsme pro vás sérii přípravků Anti Age, která spojuje nejmodernější biotechnologické objevy s ověřeným působením kolagenu. Promyšlené a novátorské složení našich kosmetických přípravků umožňuje účinné působení ve všech kožních vrstvách, a stimuluje tak regeneraci, srovnává barevnost pokožky a chrání ji před škodlivým působením volných radikálů. Díky účinné péči tak vaše pokožka bude mít zdravější a mladší vzhled, tak jak doposud ještě nikdy.

Vyvinuli jsme pro vás synergicky působící sestavu aktivních látek, které napomohou účinně zpevnit celé vaše tělo. Kolagen, olej ze sladkých mandlí a bambucké máslo zpevňují pleť. Výtažek z řas pak aktivuje spalování tukové tkáně, ginkgo biloba podporuje krevní oběh a podněcuje proces lipolýzy. Složky našeho zeštíhlujícího séra zpomalují adipogenezi, což je proces tvoření tukových buněk, ale také lipogenezi, což je proces ukládání tuku ve zmíněných buňkách. Zeštíhlující sérum COLWAY je tak jednoduchým a účinným prostředkem, jak dosáhnout atraktivní postavy.

Aktivní Látky

  • Kolagen – se získává extrakcí z rybí kůže metodou, která byla vynalezena v Polsku, a je to jediný přírodní zdroj peptidů, které volně pronikají pokožkou a stimulují fibroblasty ke zvýšené aktivitě. Je to přírodní a hypoalergický kosmetický přípravek proti stárnutí. Zpomaluje procesy stárnutí tím, že zvlhčuje, zpružňuje a regeneruje pokožku.
  • Superoxid dismutáza (SOD) – je exkluzívní složkou kosmetických přípravků. Je to přední enzym, pokud jde o obranyschopnost lidského organismu, ale i jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Chrání náš organismus před aktivní oxidací a předčasným stárnutím tkání. Přirozeně zmírňuje následky stárnutí a zpomaluje procesy vzniku vrásek.
  • Kolostrum – „superregenerační prostředek“ – obsahuje koncentrovanou dávku činitelů podporujících odolnost a růst kůže, cytokin, EGF – epidemický růstový faktor, který má stimulující a regenerační vliv na pokožku. Působí na syntézu kolagenu a regeneraci pleti.
  • Bambucké máslo – regeneruje a pomáhá odstranit barevné skvrny a podráždění. hydratuje a obnovuje pokožku. Provitamin A (retinol) zabraňuje stárnutí, podněcuje tvoření kolagenu a regeneruje pleť. Máslo obsahuje i kyselinu linolovou, která pleť obnovuje a omezuje působení škodlivých volných radikálů.
  • Ginkgo biloba (jinan dvoulaločný) – díky obsahu flavonoidů chrání lipidy z mezibuněčné hmoty i kožní vitamin C před oxidací. Působí blahodárně na cévy a kožní mikrooběh. Stimuluje lipolýzu (odbourávání tukových buněk) v tukové tkáni, podněcuje regeneraci buněk a množení fibroblastů.

Použití

 Nanášejte sérum na ty části těla, které je potřebné zpevnit.  Abyste dosáhli nejlepších účinků, užívejte dvakrát denně každý den.

 

Objem: 200 ml

Ceník dopravy a poštovného

Zasilky poštou jsou zasílány formou balíku do ruky.

Platba předem na účet - cena balíku 109,- Kč

Platba na dobírku - cena balíku 145,- Kč

Chcete získat poštovné ZDARMA!

Při nákupu nad 1500,- Kč je česká pošta zdarma!

Zasilky přes zasilkovna.cz.

Platba předem na účet - cena balíku 70,- Kč

Platba na dobírku  -  cena balíku  85,- Kč

Při nákupu nad 1000,- Kč je zasilkovna.cz zdarma!

.

Nejprodávanější
Google